MENÜÜ

Müüa maa+väikemaja. JÄRELMAKSUVÕIMALUS!

Muuda Kontakt: 5146661
Asukoht: Kõrkvere
Hind: 9900€

Kategooria: Kinnisvara
Lisatud: 04.11.2019 12:22
Vaadatud: 436 korda

Suvituspiirkonnana ühe enam hinda mineval Kagu-Saaremaal on pakkumisel kolmest küljest metsaga piirnev kinnistu, katastritunnusega 71401:001:1052, mille ostmisel saab kaasa uhiuue ja modernse väikemaja, ning kuivkäimla ja täissuuruses külakiige. 44 mm seintega väikemajja mahub mugavalt magama kuni 3 inimest. Lahtikäiva diivani kasutamise korral jääb ruumi ka muudeks sisustuselementideks.

Maatükk on privaatsuse tagamiseks piisavalt eraldatud, samas jääb külakeskus praktiliselt kiviviske ulatusse. Kõrkvere küla paadisadam on väikese jalutuskäigu kaugusel ning avalikku ujumiskohta naaberkülas Kanissaares viib idülliline külatee, mis on ideaalne rattaga kulgemiseks. Meri, ehk kaunid vaated lahesoppidele on pea igas suunas liikudes lähedal. Ligipääs kinnistule on väga hea, ja kui päikeseenergiast jääb vajaka, siis elektriliitumine on ampripõhine. Üle tee asuv ja galeriiski nähtav parkmets on mõeldud avalikuks kasutamiseks. Sealsed lõkkekohad, pingid ja kiiged pakuvad Kalde maaüksuse uuele omanikule ja tema külalistele häid ja käepäraseid vaba aja veetmise võimalusi.

Kasuta head võimalust soetada koheselt kasutamiseks sobiv peatumispaik rahulikus piirkonnas, kuhu jõuab praamilt maha sõites paarikümne minutiga kohale. Kagu-Saaremaalt leiab nii metsiku looduse võlu, kui ka taastamise läbi uue ja ilusa ilme saanud rannamaastikke.

Hind väikemaja ise püstitades: 9900 €
Hind valmiskujul ostes: 10 900 €
Hind järelmaksuga ostes: 11 900 €

Ise püstitades on elementide transport ja konsultatsioon lisaks kaasasolevale koostejuhendile tasuta.

HETKEL KEHTIB HOOAJAVÄLINE SOODUSHIND!