MENÜÜ

Jazzliit ja Saare KEK LIVE | The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert

Kuupäev: Laupäev, 03.06.2023
Kell: 19:00
Asukoht: Saare KEK, Ringtee 15, Kuressaare
Kategooria: Kontsert
Vaadatud: 56 korda

Anett Tamm –vokaal
Triin Metshein – klaver
Monika Erdman – basskitarr
Artur Leppik – saksofon
Jeremia Kangas – trummid
Koosluse inspiratsiooniks on inimese põhjatu hing. The Nonconceptual Art Club soovib läbi muusika tuua publiku ette inimese emotsionaalse elu selle kõige kirevamas mitmekesisuses. See võib olla puhas(tav) ilu või totter inetus, põhjendamatu kurjus või ennastsalgav headus, see võib olla ülevoolav viha või hoopis siiras särav rõõm ning kõik võimalikud varjundid, mida sinna vahele võib ette kujutada.
2023. aasta alguses valmib The Nonconceptual Art Clubil debüütalbum “Confusion”. Bändiliikmete sõnul tegutseb nende koosseis stiilis, mis džässmuusikute omavahelistes naljatlemistes on eksisteerinud juba kaua – confusion jazz. Kuid kuna selle määratluse põhjal on keeruline täpsemaid ootuseid kujundada, siis järelikult võib oodata kõike. Kollektiivi inspireerib muusikat looma inimese põhjatu hing. Nad soovivad muusikaga tuua publiku ette inimese emotsionaalse elu, olgu selleks ilu või inetus, põhjendamatu kurjus või ennastsalgav headus, ülevoolav viha või siiras rõõm.
• Monika Erdman on Narvast pärit basskitarrist, kes on The Nonconceptual Art Clubi loominguline mootor. Lõpetanud Elleri muusikakooli basskitarri erialal.
• Anett Tamm on noor laulja, helilooja, arranžeerija ja produtsent. 2022. aasta kevadel pälvis Anett Eesti Jazziauhindade “Noore Jazzitalendi” preemia.
• Triin Metshein on noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid jazzpianiste, kes täiendab end hetkel Berklee muusikakolledžis (Ameerika Ühendriikides).
• Artur Leppik on Viljandist pärit saksofonist. Ta on õppinud Georg Otsa nimelises muusikakoolis ning on tegev ansamblites Kõnts, Kenors ning Arg Part.
• Jeremia Kangas on Soomest pärit r’n’r trummar, kes alates 2018. aastast elab ja musitseerib Eestis. Lisaks mängib Jeremia bändides nagu Dramamama, South ofSavoy, Tšellopoisid jt.
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 56688377.
Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 9€, kohapeal pilet 15€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, ja Eesti Jazzliidu liikmetele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.