MENÜÜ

Keskpäev 11.06.21 Saaremaa Tund

Keskpaev11.06.21

Abivallavanem Marili Niits – Kuidas läks Saaremaa vallal eelmisel aastal (27. mail volikogus kinnitatud konsolideerimisgrupi majandusaasta aruande põhjal) ja kuidas vallal tänavu on läinud?

Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist Evelin Mesila jaanipäevast ja teistest suvistest sündmustest ning avalike ürituste pidamiseks lubade taotlemisest.

Abivallavanem Kristiina Maripuu aleviku- ja külaraha uuest mudelist, mittetulundustegevuse ja külaelu arengukavast, külamajade ümarlauast ning lühidalt ka külaelu edendavate projektide II taotlusvoorust.

Haridus- ja noorsootööosakonna juhataja Urmas Treiel, haridusnõunik Meelis Kaubi ja alusharidusnõunik Maarja Pildre võtavad kokku kooliaasta –  kontekstis ühelt poolt vaimne tervis ja teiselt poolt digihüpe ja -võimekus, Meelis räägib medalitest ja õpilaste edukusest olümpiaadidel, Maarja lasteaiakohtadest ja nüüd juba ka lähiaastate vaatest (on teada 2021 alguse sündimus), Urmas ka Upa asenduspindade ettevalmistamisest.

Manusta saade

<iframe src="https://kadi.ee/jarelkuulamine/keskpaev-11-06-21-saaremaa-tund/?vaade=embed" width="95%" height="300" frameborder="0"></iframe>

Saate manustamiseks kleepige antud kood oma kodulehel soovitud kohta.