MENÜÜ

Meist

Raadio Kadi

1992. aasta 26. oktoobrist on raadio Kadi soovinud olla hea sõber sinu kõrvale. See on meil ka õnnestunud, paremail päevil edukamalt ja kehvematel aegadel veidi kesisemalt.

Kuressaare linna kesksest raadiojaamast oleme muutunud regionaalseks kanaliks ja pakume seltsi kolmel sagedusel: 90,5 ja 98,6 MHz Saare- ja Muhumaal, Hiiumaa lõunarannikul ja osaliselt Läänemaal; 90,1 MHz Hiiumaal ja osaliselt Läänemaal.

Kadi on taasiseseisvunud Eestis esimene erakapitalil loodud sõltumatu kommertsraadiojaam väljaspool Tallinna.

Koos ajaga muutub ja areneb ka meie raadio. Loodetavalt paremuse suunas, loodetavalt teie abiga.

Lisaks ringhäälingusaadete edastamisele tegeleb OÜ Raadio Kadi reklaampindade välja üürimisega Kuressaares, Kuivastu ja Virtsu sadamas.

Raadio Kadi programmis on oluline osa sõnalistel saadetel, milles käsitletakse erinevaid eluvaldkondi, nii päevakajalisi kui ka püsiteemasid; eelkõige seda, mis on vahetult seotud saarte ja saarlastega.

Argipäevi alustame raadio hommikuprogrammiga “Ärkamisaeg”. Erinevad autorid annavad saatele erineva sisu ja näo. Hoiame kuulajaid kursis värskete uudistega saartelt, mandrilt ja laiast maailmast. Raadiojaama tegevuse algusest peale on suure populaarsuse võitnud “Soovisaade”. Muusikavalikus püüame rahuldada kõige erinevamaid maitseid.

Raadio toimetus lööb kaasa ka saarlaste päevalehe Saarte Hääl tegemises.