MENÜÜ

KEK-i KENA JAANITULI

Kuupäev: Laupäev, 25.06.2022
Kell: 18:00
Asukoht: Saare KEK
Kategooria: Üritus
Vaadatud: 174 korda

Üks eriti muhe õhtu Saare KEKi hoovis ja majas- kena muusika, kena tänavatoidu, kena lõkke ja kena asukohaga! – KENA! Teistmoodi Jaanipäev ja Jaanituli veidi teistlaadi aga tempokas ja glamuurses -omas saare mahlas- muusikalises võtmes.

Üritus toimub Saare KEK maja hoovis ja majas sees. Toitu pakub URBAN Tänavatoit ja janu kustutab legendaarne KEKi baar.

KAVA:

18:00 – MARTIN VESBERG & BÄND
Alustame oma Kuressaare poiss Martin Vesbergi esimese albumi ‘MÕTE’ esitlusega. Martini enda kena panus: laul- klaver-saksofon-kitarr annab koos bändiga ilusa alguse meie pikale õhtule.

KOOSSEIS:
Martin Vesberg – vokaal, klaver, kitarr, saksofon
Märten Lehto – basskitarr
Joosep Berens – kitarr
Kerman Keerd – trummid

Naturaalne, ehe, kuid samas õrna jazzi maiguga, kaugel elektroonilisest muusikast. Repertuaaris on nii eesti- kui ka inglisekeelset, mida parasjagu segatud nii bossanova, popmuusika kui ka jazziga. Esitusele tulevad lood 2022. aasta kevadel ilmunud EP-lt „Mõte“, autori omaloomingut ja ka muud meelepärast muusikat mujalt maailmast.

2021. aastal ilmus kolm singlit: „Vaikus räägib veel“, „Hold the green“ ja „Ikka veel“. 2022. aasta kevadel nägi ilmavalgust debüütalbum, täpsemalt EP (extended play) pealkirjaga „MÕTE“.

 

20:00 – KAISA LING THING
Tempot tõstab Orissaare- glamuurne bluusi-mutt Kaisa Ling Thing oma ekspressiivse LIVE-GLÄMM show-ga.

KOOSSEIS:
Kaisa Ling – vocals
Rene Paul – piano, vocals
Argo Toomel – double bass
Peep Kallas – drums

Provokatiivne, (pool)poliitiline ja praaliv, nii omajagu rafineeritud kui ka veidi labane, valab Eesti parim (olgugi et ainus) palaganibluusi kollektiiv Kaisa Ling Thing kirgliku sõnumi dünaamilisse muusikalisse vormi. Tulevane eesti bluusi grand old lady Kaisa Ling pasundab lastetusest, käsikiimast ja represseeritud vanaisadest sügavat sinist bluusi. Pianist Rene Paul, kontrabassist Argo Toomel ja trummar Peep Kallas taaruvad läbi ajalooliste rütmi- ja harmooniakombinatsioonide kindlalt, neid kaasajastades ja maakeelde tõlkides.

2018 ilmus debüütalbum „Nii kole mees” ning 2021. aasta kevadel „Läänemure lained”. Lisaks on ansambel loonud koostöös Tallinna Ülikooli sotsiaalteadlastega Eesti esimese bluusikali „Kuldsete kätega mees”.

„Vanainimese Nublu” – Aapo Ilves
„Karlova pargi Amy Winehouse” – Henry Kõrvits
„Eesti bluusi Uku Suviste” – Madis Aesma

 

22:00 – KURLY BEATS
Aasta kõige valgeima öö võtab üle üks ägedamaid Saare mehi- DJ Kurly Beats mängides hoolsalt valitud muusikat, hoides puusad nõksumas ning vaibi kena kuni uue hommikuni.

Kurly Beats on tegutsenud juba mõnd aega üle-Eesti ning ka tegelenud noorte DJ-talentide koolitamisega. Samuti on ta laineid lõõnud ‘Diamonds for Dinner’ raadiosaate diskorina Suurbritannias, kus põhi fookuses oli jazz, funk, soul ja mellow hip-hop.

 

PILETID:
Sooduspiletid Ticketerist:

EELMÜÜGIPILET I – 20 €
Soodushind kenale inimesele! Piiratud kogus või kuni 12. juunini (k.a.).
(lisandub Ticketeri tehingutasu 1.05€)

EELMÜÜGIPILET II – 25 €
Kuni pileteid jagub või uste avamiseni.
(lisandub Ticketeri tehingutasu 1.05€)
KOHAPEAL – 30€