MENÜÜ

Muinastulede õhtu: Poll-Varema-Poll

Kuupäev: Laupäev, 31.08.2024
Kell: 18:30
Asukoht: Pädaste Mõis, Muhu saar
Kategooria: Kontsert
Vaadatud: 31 korda

Kutsume teid erilisele kontserdile Pädaste Mõisa Muhu saarel, kus meeleolu loob tunnustatud pianist Mihkel Poll koos viiuldaja Mari Polli ja tšellisti Henry-David Varemaga.

Kontserdi kavas on romantilise helilooja Johannes Brahmsi trio B-duur ja trio Poll-Varema-Poll jaoks spetsiaalselt 2023. aastal kirjutatud kaunis klaveritrio “islands / saared”, mille autoriks on üks armastatumaid Eesti heliloojaid, Tõnu Kõrvits. Kontserdile järgneb selleks õhtuks loodud kolmekäiguline õhtusöök restoranis Alexander.

Trio Poll-Varema-Poll koosseisus on viiuldaja Mari Poll, tšellist Henry-David Varema ja pianist Mihkel Poll. 2013. aastal asutatud trio on esinenud erilistes kontserdipaikades nagu Berliini kontserdimaja ja Hamburgi Elbphilharmonie, samuti peamistes Eesti kontserdisaalides. Oluline osa trio repertuaarist on  klassikalise ja romantilise ajastu teosed ning Eesti heliloojate teosed.

Pärast kontsert-õhtusööki kutsume teid ühinema Muinastulede õhtuga lõkke ääres – iidse Läänemere-rahvaste traditsiooniga, kui tuhanded lõkketuled süttivad rannikul.

 

Poll-Varema-Poll kontsert – 160 eur inimese kohta, hinnas sisaldub kontsert, 3-käiguline õhtusöök ja lõke.

Kontsert algab kell 19.00, kogunemine kell 18.30
Lõkke süütamine kell 23.00

Broneerimiseks võtke ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage  numbril +372 45 48 800.