MENÜÜ

Nüüdistsirkuse lavastus RIPPLES

Kuupäev: Laupäev, 20.08.2022
Kell: 13:00
Asukoht: Roomassaare sadam
Kategooria: Üritus
Vaadatud: 93 korda

Nüüdistsirkuse lavastus RIPPLES kl 13 Roomassaare sadamas

Roomassaare sadamasse on seilamas Skandinaavia nüüdistsirkuse trupp Acting for Climate, lavastusega RIPPLES, et inspireerida inimesi tegutsema koos jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

Ühendades etenduskunsti ja keskkonnaaktivismi, on lavastus “Ripples” nii ahhetama- kui mõtlemapanev kogemus kogu perele!
Lavastuse “Ripples” lavastajaks on Hanne Friis (DK), kes on projektis ühendatud kõrge kvaliteediga etenduskunstid, reaalse tegevusega kliimakriisi vastu. Acting for Climate artistid on kombineerinud kaasaegse tsirkuse,
füüsilise teateri, tantsu, muusika ja jutuvestmise, et anda edasi lootuse narratiivi.
“Ripples” on kaasahaarav kohaspetsiifiline lavastus, mille eesmärk on panna inimesi mõtlema ,mida meie emakese maa jaoks teha saame. Kuid ka pakkuda maailma tasemel nüüdistsirkuse kogemust , kombates inimkeha füüsilise võimekuse piire.

Lavastus etendub Roomassaare sadamas 20. ja 21.august 32-meetrise purjelaeva pardal (1926a), kus võib näha rahvusvahelisi maailmatasemel artiste ekstreemsetesse kõrgustesse ronimas!
Kella 13:00 eteduvatele lavastusele järgneb arutelu skulptor ja plastiku tehnoloog Ines Villido-ga, kes jutustab kuidas siis õieti pakenditel olevatest märgistest aru saada, mis plastiku saastega prügikasti visates edasi saab ja kuidas suitsukoniplastiku probleemi lahendatakse.