LASTE JOOKSURATAS
Asukoht: Kuressaare linn
Hind: 10 €
Kategooria: Sport ja vaba aeg
Lisatud: 27.08.2026 09:27
Vaadatud: 443 korda
müüa kasutatud jooksuratas SmarTrike 2-ühes, 2-5 aastasele lapsele. Kuressaare piires transport tasuta.


Sama kontakti kõik kuulutused
-
OSTAN VÕRRI, MOPEEDI
ostan nõukaaegse võrri/mopeedi ning kõiki nende osi igas seisukorras. Helista ja tulen kohale.
Lisatud: 30.08.2026 10:38 | Vaadatud: 510 korda -
VÕRRI PEEGLID - 30€
müüa kasutamata nõukaaegsed võrri/mopeedi/mootorratta peeglid koos kinnitustega
Lisatud: 30.08.2026 10:35 | Vaadatud: 526 korda -
LASTE JOOKSURATAS - 10€
müüa kasutatud jooksuratas SmarTrike 2-ühes, 2-5 aastasele lapsele. Kuressaare piires transport tasuta.
Lisatud: 27.08.2026 09:27 | Vaadatud: 443 korda -
OSTAN VÕRRI, MOPEEDI
ostan nõukaaegse võrri või mopeedi ja kõiki nende osi igas seisukorras. Helista ja tulen kohale.
Lisatud: 11.08.2026 14:49 | Vaadatud: 656 korda -
LASTE MÄNGUMAJA - 65€
müüa laste plastikust mängumaja,100x100x80cm, sobib nii õue kui tuppa. Kasutatud toas 2 nädalat. Transpordivõimalus kokkuleppel.
Lisatud: 11.08.2026 14:44 | Vaadatud: 545 korda