Kuulutused > Töö
-
Elektri kilbi ehitus - Kokkuleppel €
Aastates mees Otsib nii vana kui ka uue elektri kilbi ehitus töid iga päev üle ...
Lisatud: 04.09.2026 18:44 | Vaadatud: 150 korda -
Ohtlike puude ja okste langetus Saaremaal.
Ohtlike puude ja okste langetaja otsib tööd Saaremaal ja Muhumaal. Töökogemus pikaaegne.
Lisatud: 04.09.2026 14:21 | Vaadatud: 249 korda -
Kodukoristus - 20€
Töö, pere ja igapäevakohustuste kõrvalt ei jää koristamiseks lihtsalt aega. Aga tahad, et kodu oleks ...
Lisatud: 04.09.2026 05:53 | Vaadatud: 426 korda -
Hooldus ja remont
Teen muruniidukitele ja väike tehnikale,Hooldust ja remonti.Ka niidukorpustele keevitus ja värvi töid. Pakun ka niitmis ...
Lisatud: 03.09.2026 15:54 | Vaadatud: 415 korda -
Pakun tööd
Pakume tööd CE kategooria veoauto juhile hakkepuidu veol ja puiduhakkimismasina operaatorile (vajalik C kategooria juhiluba, ...
Lisatud: 03.09.2026 09:09 | Vaadatud: 590 korda -
Trimmerdamisteenus - 25€
Pakun trimmerdamisteenust Saaremaal ja Muhumaal. Niidan hoovid, krundid, kraaviääred ja võsastunud alad. Oma tehnika olemas. ...
Lisatud: 01.09.2026 13:03 | Vaadatud: 574 korda -
Ostan tsementi / põranda valamisesegu .
Ostan ( seismajäänud )tsementi ,põranda valamisesegu. 56639045
Lisatud: 01.09.2026 11:55 | Vaadatud: 501 korda -
Üldehitustööd
Teostame üldehitus ja lammutustöid üle kogu Saaremaa. Fassaadid, kipsseinad, terrassid, katused, saunad ja abihooned. Lisaks ...
Lisatud: 31.08.2026 18:54 | Vaadatud: 551 korda -
Keevisaia paigaladajat
Otsin keevisaia paigaldajat. Asukoht Kaarmal Lisainfo telefonil 5141662
Lisatud: 29.08.2026 08:45 | Vaadatud: 599 korda -
ÜLDEHITUSTÖÖD JA LAMMUTUS
Ehitaja ootab pakkumisi,üldehitustööd ja lammutustööd. Piirdeaiad,terrassid,kuurid ja muud eramu abihooned. Majadele erinevad sise ja välistööd/remonditööd/lammutus(seinad,laed,põrandad, ...
Lisatud: 29.08.2026 04:50 | Vaadatud: 765 korda -
Otsin tööd C/CE juhina või muu tehnika peale. - 20€
Otsin tööd C/CE juhina või muu tehnika peale. Olemas C, CE ja traktoristi load. Palju ...
Lisatud: 28.08.2026 16:08 | Vaadatud: 797 korda -
Maaler plaatia,sisetööd
Maaler plaatia ootab tööpakkumisi.Küsi ka teiste sisetööde kohta.Samuti puit fasaadid.Töökogemus pikaajaline.Tööd üle Saaremaa.
Lisatud: 25.08.2026 15:27 | Vaadatud: 562 korda -
Otsin tööd!
Otsin tööd! Olen abiks sügistöödel. Kartulivõtt, küttepuude tegemine, puulehtede riisumine jne. Soovitavalt Kuressaare lähistel aga ...
Lisatud: 24.08.2026 08:14 | Vaadatud: 680 korda -
Otsin tööalast väljakutset – assistendi või juhiabi rollis
Tere! Otsin ettevõtet, kus saan väärtust luua äri korraldamisel ja arendamisel. Minu tugevused: • äriline ...
Lisatud: 23.08.2026 20:32 | Vaadatud: 659 korda -
MÜÜA TUTVAJALATSID
Nr 37 paar korda kantud
Lisatud: 23.08.2026 09:43 | Vaadatud: 408 korda -
48 aastane mees otsib tööd - 10€
Võib pakkuda kõike,enamasti nädalala vahetusel,erialalt ehitaja ⁹
Lisatud: 21.08.2026 19:54 | Vaadatud: 643 korda -
Ohtlike puude ja okste langetus Saaremaa.
Ohtlike puude ja okste langetaja otsib tööd Saaremaal ja Muhumaal. Töökogemus pikaaegne.
Lisatud: 20.08.2026 10:09 | Vaadatud: 677 korda -
töötaja otsing
otsime ekskavaator-kiljotiini operaatorit tööle asumise võimalus koheselt telef, +3725041661
Lisatud: 19.08.2026 12:32 | Vaadatud: 709 korda -
Sievi turvajalatsid - 20€
Nr 38
Lisatud: 18.08.2026 06:55 | Vaadatud: 567 korda -
Turvajalatsid jalas - 30€
MÜÜA UUED TURVASAAPAD JALAS,UUED,SEES NR 38,TEGELIKULT SOBIB KUNI 40 NR KANDVALE KA,ANTISLIP,ANTI STATIC,OIL RESISTANT,poe hind ...
Lisatud: 17.08.2026 07:26 | Vaadatud: 687 korda