Trimmerdamisteenus
Muuda
Kontakt: 53470652
Asukoht: Saaremaa
Hind: 25 €
Kategooria: Töö
Lisatud: 01.09.2026 13:03
Vaadatud: 576 korda

Asukoht: Saaremaa
Hind: 25 €
Kategooria: Töö
Lisatud: 01.09.2026 13:03
Vaadatud: 576 korda
Pakun trimmerdamisteenust Saaremaal ja
Muhumaal. Niidan hoovid, krundid, kraaviääred ja võsastunud alad.
Oma tehnika olemas. Hind 25 €/h või kokkuleppel objekti järgi.
Lisatasu kütuse ega transpordi eest ei lisandu.

Sama kontakti kõik kuulutused
-
Trimmerdamisteenus - 25€
Pakun trimmerdamisteenust Saaremaal ja Muhumaal. Niidan hoovid, krundid, kraaviääred ja võsastunud alad. Oma tehnika olemas. ...
Lisatud: 01.09.2026 13:03 | Vaadatud: 576 korda -
Lõhutud küttepuud - 70€
Müüa küttepuid 30cm pikad, sortimendis okaspuid ei ole. Vajadusel pakun transporti.
Lisatud: 24.08.2026 17:58 | Vaadatud: 672 korda -
BfGoodrich rehvid 235/65 R16 - 100€
Müüa kasutatud BfGoodrich rehvid, üks rehv äärest kulunud, teised paremas seisus.
Lisatud: 22.08.2026 21:40 | Vaadatud: 623 korda