Kuulutused > Kodumasinad
-
Müüa boiler - 50€
Müüa kasutatud , kuid hästi töötav Thermor 100L 2400 W boiler, vertikaalne keraamilise küttekehaga kaasa ...
Lisatud: 02.09.2026 17:55 | Vaadatud: 455 korda -
Kaasaskantav grill - 55€
Müüa kasutamata tuttuus kaasaskantav grill. Asub Kuressaares
Lisatud: 28.08.2026 22:57 | Vaadatud: 566 korda -
Müüa delimano 8-1 gurmee cooker - 35€
Müüa delimano 8-1.Paaril korral testitud ja jäänud seisma ei leidnud kasutust.
Lisatud: 28.08.2026 19:12 | Vaadatud: 767 korda -
Vana kompressor - 50€
Pikalt kuivas kuuris seisnud suur kasutama kompressor.
Lisatud: 28.08.2026 15:47 | Vaadatud: 767 korda -
Muruniiduk Grouw 410mm - 75€
Väga heas seisus muruniiduk! Paigaldatud uus tera (0niitmist) Õli vahetatud! Niidulaius 41cm. Koguja 45l. 7 ...
Lisatud: 26.08.2026 17:12 | Vaadatud: 531 korda -
Muruniiduk NoviPRO - 80€
Töötab ilusti. Ega ta eriti palju tööd pole teinud.
Lisatud: 23.08.2026 22:49 | Vaadatud: 585 korda -
Elektrimuruniiduk Faworyt - 15€
Juhtmega elektrimuruniiduk. Kes muru niita ei taha siis sellest pidi saama teha väga hea õunapurusti.
Lisatud: 23.08.2026 22:42 | Vaadatud: 598 korda -
Müüa vähekasutatud köögikombain - 30€
Müüa vähekasutatud köögikombain koos originaallisadega.
Lisatud: 22.08.2026 18:46 | Vaadatud: 555 korda -
Müüa uus pakendis pesumasin. - 350€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 350.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 21.08.2026 12:37 | Vaadatud: 697 korda -
Mahlapress ja puuviljapurustaja - 100€
Müüa 30L mahlapress ja 7L puuviljapurustaja. 1x kasutatud.
Lisatud: 16.08.2026 11:48 | Vaadatud: 692 korda -
Müüa külmkapp Gorenje. - 220€
Müüa heas korras ja puhas Gorenje külmkapp koos sügavkülmikuga. Kasutatud 10kuud.
Lisatud: 11.08.2026 21:07 | Vaadatud: 685 korda -
Korras ja töökindel pesumasin-kuivati LG Direct Drive 8/5 kg. - 150€
Müüa korralik ja töökindel pesumasin-kuivati LG Direct Drive (8 kg pesu / 5 kg kuivatus). ...
Lisatud: 11.08.2026 20:58 | Vaadatud: 699 korda -
Müüa uus pakendis pesumasin. - 370€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 370.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 10.08.2026 10:48 | Vaadatud: 715 korda -
Electrolux 9 kg - 160.-€
Lisatud: 06.08.2026 12:46 | Vaadatud: 574 korda
-
Müüa korralik sügavkülmkirst - 300€
Sügavkülmik on heas korras, hooldus tehtud. Sobilik hoidmiseks kütteta ruumides. Mõõdud: kõrgus-91cm, laius-87cm, sügavus-70cm. Sügavkülmiku ...
Lisatud: 06.08.2026 10:19 | Vaadatud: 838 korda -
Müüa uus pakendis pesumasin. - 370€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 370.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 05.08.2026 14:57 | Vaadatud: 790 korda -
Vaip ja uksematt – väikesed detailid, mis loovad kodutunde
Kui sisened koju ja sind tervitab puhas ning stiilne uksematt, mis hoiab sissepääsu korras, ning ...
Lisatud: 28.02.2025 10:58 | Vaadatud: 1571 korda