Müüa uus pakendis pesumasin.
Muuda
Kontakt: 5051238
Asukoht: Kuressaare
Hind: 350 €
Kategooria: Kodumasinad
Lisatud: 21.08.2026 12:37
Vaadatud: 698 korda



Asukoht: Kuressaare
Hind: 350 €
Kategooria: Kodumasinad
Lisatud: 21.08.2026 12:37
Vaadatud: 698 korda
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 350.- €
Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega lühendada.
Saaremaa piires toon kohale.



Sama kontakti kõik kuulutused
-
Müüa uus pakendis pesumasin. - 350€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 350.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 21.08.2026 12:37 | Vaadatud: 698 korda -
Müüa uus pakendis pesumasin. - 370€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 370.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 10.08.2026 10:48 | Vaadatud: 715 korda -
Müüa uus pakendis pesumasin. - 370€
Müüa uus pakendis pesumasin Electrolux EWS6326BE 370.- € Masina eelis on, et saab pesuprogrammi aega ...
Lisatud: 05.08.2026 14:57 | Vaadatud: 790 korda