Muruniiduk NoviPRO
Muuda
Kontakt: 5011247
Asukoht: Taaliku
Hind: 80 €
Kategooria: Kodumasinad
Lisatud: 23.08.2026 22:49
Vaadatud: 586 korda



Asukoht: Taaliku
Hind: 80 €
Kategooria: Kodumasinad
Lisatud: 23.08.2026 22:49
Vaadatud: 586 korda
Töötab ilusti. Ega ta eriti palju tööd pole teinud.



Sama kontakti kõik kuulutused
-
Muruniiduk NoviPRO - 80€
Töötab ilusti. Ega ta eriti palju tööd pole teinud.
Lisatud: 23.08.2026 22:49 | Vaadatud: 586 korda -
Elektrimuruniiduk Faworyt - 15€
Juhtmega elektrimuruniiduk. Kes muru niita ei taha siis sellest pidi saama teha väga hea õunapurusti.
Lisatud: 23.08.2026 22:42 | Vaadatud: 599 korda -
Ford Transit - 300€
1991a, bensiin Panin osta.ee oksjonile. Kuni pakkumisi ei ole saab ka siin müüa https://www.osta.ee/ford-transit-256692761.html Sõitis ...
Lisatud: 19.08.2026 09:56 | Vaadatud: 866 korda