Ford Transit
Asukoht: Taaliku
Hind: 300 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 19.08.2026 09:56
Vaadatud: 867 korda
1991a, bensiin
Panin osta.ee oksjonile. Kuni pakkumisi ei ole saab ka siin müüa https://www.osta.ee/ford-transit-256692761.html
Sõitis sellele kohale aastaid tagasi ise. Probleemiks oli paagi sissevalamise kütusetoru katki ja esimesed tiivad roostes.
Hetkel üks rehv vajub tühjaks ja roolilukk tundub, et on peale jäänud. Vasak esiratas on ka kuidagi koopas. Järsku vedru katki. Pole uurinud. Rattad käivad ringi. Käima pole proovinud panna. 2 ratast ja uued tiivakaared on kongis kaasa.
Auto on defekteerimata ja võib esineda mulle teadmata puuduseid.

Sama kontakti kõik kuulutused
-
Muruniiduk NoviPRO - 80€
Töötab ilusti. Ega ta eriti palju tööd pole teinud.
Lisatud: 23.08.2026 22:49 | Vaadatud: 587 korda -
Elektrimuruniiduk Faworyt - 15€
Juhtmega elektrimuruniiduk. Kes muru niita ei taha siis sellest pidi saama teha väga hea õunapurusti.
Lisatud: 23.08.2026 22:42 | Vaadatud: 601 korda -
Ford Transit - 300€
1991a, bensiin Panin osta.ee oksjonile. Kuni pakkumisi ei ole saab ka siin müüa https://www.osta.ee/ford-transit-256692761.html Sõitis ...
Lisatud: 19.08.2026 09:56 | Vaadatud: 867 korda