Turvajalatsid jalas
Asukoht: Kuressaare
Hind: 30 €
Kategooria: Töö
Lisatud: 17.08.2026 07:26
Vaadatud: 688 korda
MÜÜA UUED TURVASAAPAD JALAS,UUED,SEES NR 38,TEGELIKULT SOBIB KUNI 40 NR KANDVALE KA,ANTISLIP,ANTI STATIC,OIL RESISTANT,poe hind 185,on turul saadaolevatest tehniliselt ühed täiuslikumad. Kõrge kvaliteet, mugavus ja suurepärane ergonoomika on olnud osa kaubamärgist juba aastast 1916. Me oleme uhked, et kaubamärgi JALAS® jalanõud arendatakse, kujundatakse ja toodetakse endiselt Jokipii külas Soomes. See on ka koht, kus JALAS® sündis juba üle 100 aasta tagasi.
Turvajalanõud peavad olema palju enamat kui lihtsalt kaitse kukkuvate esemete, teravate servade, äärmuslike temperatuuride ja libedate pindade vastu. Need peavad olema ka mugavad, hästi tasakaalustatud ja ergonoomilised, et saaksite neid kanda kogu päeva. Seetõttu on JALAS® turvajalanõude löögisummutuse omadused samal tasemel kui professionaalsetel

Sama kontakti kõik kuulutused
-
MÜÜA TUTVAJALATSID
Nr 37 paar korda kantud
Lisatud: 23.08.2026 09:43 | Vaadatud: 409 korda -
48 aastane mees otsib tööd - 10€
Võib pakkuda kõike,enamasti nädalala vahetusel,erialalt ehitaja ⁹
Lisatud: 21.08.2026 19:54 | Vaadatud: 644 korda -
Adidas spordi jalatsid - 12€
Nr 41.5 väga vähe kantud.
Lisatud: 20.08.2026 19:04 | Vaadatud: 527 korda -
Müüa tennised UUED! - 4€
Nr 42,saadan ka postiga
Lisatud: 19.08.2026 07:09 | Vaadatud: 426 korda -
Müüa UUED TENNISED - 4€
Nr 37,lastele
Lisatud: 19.08.2026 07:00 | Vaadatud: 429 korda -
FASHION SPORDIJALATSID - 20€
Nr 42,väga vähe kasutatud
Lisatud: 18.08.2026 07:12 | Vaadatud: 468 korda -
Sievi turvajalatsid - 20€
Nr 38
Lisatud: 18.08.2026 06:55 | Vaadatud: 568 korda -
Turvajalatsid jalas - 30€
MÜÜA UUED TURVASAAPAD JALAS,UUED,SEES NR 38,TEGELIKULT SOBIB KUNI 40 NR KANDVALE KA,ANTISLIP,ANTI STATIC,OIL RESISTANT,poe hind ...
Lisatud: 17.08.2026 07:26 | Vaadatud: 688 korda -
Müüa juhipoolne peegel mazdale - 10€
Sobib mazdale,elektriline,soojendusega.UUS!
Lisatud: 16.08.2026 08:25 | Vaadatud: 626 korda -
T@G bluetooth kõlar - 19€
10 w.laadija.aku 5h
Lisatud: 15.08.2026 17:00 | Vaadatud: 507 korda -
Nike spordijalatsid - 13€
Nr 39.korralikud
Lisatud: 15.08.2026 16:57 | Vaadatud: 481 korda -
Bluetooth kõlar T@G - 19€
Aku peab 5 h.laadija kaasa.10 w
Lisatud: 15.08.2026 08:48 | Vaadatud: 512 korda -
Müüa NIKE spordijalatsid - 13€
Korralikud.nr 39
Lisatud: 15.08.2026 08:38 | Vaadatud: 427 korda -
Meeste stiilsed kingad ST.OLIVER - 29€
Nr 41-42 jalale
Lisatud: 12.08.2026 18:43 | Vaadatud: 508 korda -
Töö - 10€
Otsin paarimeest korteri remondiks kärlal kellel on kärukonksuga auto
Lisatud: 12.08.2026 06:38 | Vaadatud: 716 korda -
Softshell jope - 11€
M suurus.väga korralik,nagu uus
Lisatud: 07.08.2026 14:17 | Vaadatud: 447 korda -
Jakk ON THE PEAK - 13€
M suurus AQUATEX AIR VENT
Lisatud: 07.08.2026 14:08 | Vaadatud: 432 korda -
Moosiõunad valge klaar - 0.7€
0.7 senti kg
Lisatud: 07.08.2026 12:19 | Vaadatud: 541 korda -
UUS TÖÖJAKK - 4€
Nr 48 UUS
Lisatud: 05.08.2026 13:28 | Vaadatud: 530 korda -
O’neill dressikas - 5€
M suurus,väga vähe kantud
Lisatud: 05.08.2026 13:26 | Vaadatud: 411 korda -
Nimbus tuulejope, - 4€
L suurus,hingav,sees mobiilitasku,väga korralik,fully taped,waterproof,windproof
Lisatud: 05.08.2026 13:20 | Vaadatud: 473 korda