Mustika, mustasõstramoos
Asukoht: Kuressaare
Hind: 3 €
Kategooria: Varia
Lisatud: 22.08.2026 13:22
Vaadatud: 497 korda
Samas pohlamoos 2€


Sama kontakti kõik kuulutused
-
Astelpaju marjad 8€ liiter ja aroonia 5€ liiter
Vitamiinid talveks!
Lisatud: 06.09.2026 11:08 | Vaadatud: 55 korda -
Saunavihad jaanipàevased - 3€
Täna soodusmüük ja need hooaja viimased!
Lisatud: 03.09.2026 11:26 | Vaadatud: 452 korda -
Mustika, mustasõstramoos - 3€
Samas pohlamoos 2€
Lisatud: 22.08.2026 13:22 | Vaadatud: 497 korda -
Kui arooniaid üle sooviksin endale
Võin ise korjama tulla!
Lisatud: 21.08.2026 16:48 | Vaadatud: 516 korda -
Pohlad - 7€
Liiter
Lisatud: 18.08.2026 08:35 | Vaadatud: 496 korda -
Õunakompott valgeklaari õuntest ja metsmarjadega - 2,50€
Asuvad Kuressaares
Lisatud: 14.08.2026 17:26 | Vaadatud: 625 korda -
Kukeseened ja jaanipäevased saunavihad
Samas tamme ja kasevihad 5€ tk hulgi ostes 3€
Lisatud: 12.08.2026 19:52 | Vaadatud: 502 korda -
Kukeseened
3 liitrine ämber 14€ ja üks 5 liitrine kast 19€
Lisatud: 10.08.2026 19:43 | Vaadatud: 545 korda -
Puravik, mamp, sirmik marinaadis - 20€
Kolm purki koos !
Lisatud: 09.08.2026 23:05 | Vaadatud: 556 korda -
Köögivilja letšo - 6€
Samas kurgid ja kukeseened
Lisatud: 09.08.2026 09:41 | Vaadatud: 484 korda -
Pohlad - 7€
Hakkan pohlasi paari päevapärast korjama, kes soovib annab teada! Tellimuste peale korjan
Lisatud: 09.08.2026 09:29 | Vaadatud: 597 korda -
Korjan tellimuse peale kukeseeni - 19€
Hommikul anna oma soovist teada! Samas saab osta marineeritud kukeseeni 5€,saunavihad 3€
Lisatud: 08.08.2026 21:17 | Vaadatud: 704 korda -
Maitsesool - 2,50€
Imelise lõhnaga pune, vorstirohi või oregaano, kuidas keegi seda imelist taime nimetab! Sobib igale toidule❤️
Lisatud: 07.08.2026 10:06 | Vaadatud: 549 korda -
Esimesed moosid, letšod, seened purgis!
Marineeritud kukeseened ja letšo! Samas värsked kukeseened ja sirmikud!
Lisatud: 07.08.2026 10:02 | Vaadatud: 570 korda