MÜÜA: Ford Fiesta 1.0 74kW
Muuda
Kontakt: 5175766
Asukoht: Kuressaare
Hind: 5590 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 01.09.2026 16:00
Vaadatud: 744 korda



Asukoht: Kuressaare
Hind: 5590 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 01.09.2026 16:00
Vaadatud: 744 korda
v.a.2015, 1.0L 74kW Bensiin vin: WF0DXXGAKDFT52371, Ls: 111 025-km
Hooldusraamat, konditsioneer, püsikiiruse hoidja, suve ja talverehvid,
2x istmesoojendused, kehtiv ülevaatus kuni 09.2027a, Registreerimistasu on tasutud



Sama kontakti kõik kuulutused
-
MÜÜA: Ford Fiesta 1.0 74kW - 5590€
v.a.2015, 1.0L 74kW Bensiin vin: WF0DXXGAKDFT52371, Ls: 111 025-km Hooldusraamat, konditsioneer, püsikiiruse hoidja, suve ja ...
Lisatud: 01.09.2026 16:00 | Vaadatud: 744 korda -
MÜÜA: VOLKSWAGEN UP - 4790€
v.a.2014a, 1.0 44kW Ls: 79 277-km Konditsioneer, 2x elektrilised akende tõstukid, iste reguleeritava kõrgusega (juhiiste), ...
Lisatud: 26.08.2026 15:17 | Vaadatud: 654 korda