Müüa uued konteinerid
Muuda
Kontakt: 56830661
Asukoht: Kuressaare
Hind: 3100€ €
Kategooria: Ehitus
Lisatud: 30.08.2026 22:47
Vaadatud: 683 korda



Asukoht: Kuressaare
Hind: 3100€ €
Kategooria: Ehitus
Lisatud: 30.08.2026 22:47
Vaadatud: 683 korda
M 6 meetrised uued merekonteinerid
Transpordivõimalus
H 3100-3200€
T 56830661



Sama kontakti kõik kuulutused
-
Uued lamellid 265 70 17 continental - 145.€
M 4 uut lamelli 265 70 17 H 145 tk T 56830661
Lisatud: 02.09.2026 09:43 | Vaadatud: 539 korda -
Müüa volvo xc90 - 33500€€
Müüa volvo xc90 2019 Läbisõit 151000 Hästi hoitud, kõik lisad, 7 kohta H 33500€ T ...
Lisatud: 30.08.2026 22:56 | Vaadatud: 753 korda -
Müüa uued konteinerid - 3100€€
M 6 meetrised uued merekonteinerid Transpordivõimalus H 3100-3200€ T 56830661
Lisatud: 30.08.2026 22:47 | Vaadatud: 683 korda