Pööninguluuk
Muuda
Kontakt: 5174423
Asukoht: Kuressaare
Hind: 100 €
Kategooria: Ehitus
Lisatud: 06.09.2026 05:03
Vaadatud: 146 korda

Asukoht: Kuressaare
Hind: 100 €
Kategooria: Ehitus
Lisatud: 06.09.2026 05:03
Vaadatud: 146 korda
Müüa kasutamata redeliga pööninguluuk.

Sama kontakti kõik kuulutused
-
Kai komplekt paadile - 100€
Müüa komplekt paadi hoidmiseks sadamas.
Lisatud: 06.09.2026 05:06 | Vaadatud: 99 korda -
Pööninguluuk - 100€
Müüa kasutamata redeliga pööninguluuk.
Lisatud: 06.09.2026 05:03 | Vaadatud: 146 korda -
Silmu püünid - 125€
Müüa 5 uut silmutorbikut. Plekist
Lisatud: 06.09.2026 05:01 | Vaadatud: 103 korda -
Mtz05 ader - 40€
Müüa kasutatud ader
Lisatud: 17.08.2026 19:00 | Vaadatud: 685 korda