Kuulutused > Sõidukid
-
Müüa Ford Fiesta - 3500€
Müüa Ford Fiesta 1.6 88kW bensiin 2010a. Heas korras. Toodud Saksamaalt. kehtiv ülevaatus 10.2027 ja ...
Lisatud: 01.09.2026 21:40 | Vaadatud: 700 korda -
Veljed - 100€
Müüa plekkveljed 4tk Hind 100€
Lisatud: 01.09.2026 21:30 | Vaadatud: 522 korda -
MÜÜA: Ford Fiesta 1.0 74kW - 5590€
v.a.2015, 1.0L 74kW Bensiin vin: WF0DXXGAKDFT52371, Ls: 111 025-km Hooldusraamat, konditsioneer, püsikiiruse hoidja, suve ja ...
Lisatud: 01.09.2026 16:00 | Vaadatud: 743 korda -
Müüa 2.0 VW Sharan automaat. - 500 eurot€
Müüa VW Sharan 2.0 bensiini mootoriga.Viimati töötas 4aastat tagasi.Auto vajab tegemist või läheb juppideks.Hinnad ei ...
Lisatud: 31.08.2026 21:40 | Vaadatud: 873 korda -
245 45 18 lamellid - 320€
Müüa Pirelli 245 45 18 lamellid 320EUR https://www.auto24.ee/products/rehvid/pirelli-ice-zero-fr-xl/2697440/
Lisatud: 31.08.2026 13:50 | Vaadatud: 635 korda -
Ostan 235/40 R19 lamellrehvid
Ostan 235/40 R19 lamellrehvid
Lisatud: 31.08.2026 12:32 | Vaadatud: 481 korda -
Müüa heas korras Jeep Cherokee 2005a. - 4100€
Müüa heas korras Jeep Cherokee 2005a.Augustis läbinud puhtalt tehnoülevaatuse. Läbisõit 262300.
Lisatud: 31.08.2026 11:19 | Vaadatud: 669 korda -
naastrehvid - 200€
Müü praktiliselt uued naastrehvid 225/70/16
Lisatud: 31.08.2026 07:58 | Vaadatud: 474 korda -
valuveljed
Müüa 2. uut WALBREM valuvelge 5/112/15- Vw, Skoda, Seat, Audi, MB... 30e. tk.
Lisatud: 31.08.2026 07:25 | Vaadatud: 503 korda -
Opel Rekord /Omega
Ostan Opel Rekord e2 või Omega A. Võib vajada remonti/keretöid.
Lisatud: 31.08.2026 06:23 | Vaadatud: 565 korda -
Autopesula Kuressaares - 50€
Aadressil Kalevi 26, Ringtee ärikeskus E-R 10-19 L-P 10-15 - Autode väli ja sisepuhastus - ...
Lisatud: 30.08.2026 23:06 | Vaadatud: 835 korda -
Müüa volvo xc90 - 33500€€
Müüa volvo xc90 2019 Läbisõit 151000 Hästi hoitud, kõik lisad, 7 kohta H 33500€ T ...
Lisatud: 30.08.2026 22:56 | Vaadatud: 750 korda -
235/45/r17 suverehv - 120€
Tere! Müüa 235/45/r17 suverehvid, rehvid ise väga viisakad ja 24a toodang. Kõik rehvid sama mustriga ...
Lisatud: 30.08.2026 22:20 | Vaadatud: 553 korda -
Kärurehvid 155R13C 2tk uued - 45€
Müüa uued kerghaagise rehvid 155R13C. Toodetud 2025 aastal. Hind 45€ tk
Lisatud: 30.08.2026 21:25 | Vaadatud: 569 korda -
VW LT veljed koos rehvidega. - 200/kmpl€
6 auguga veljed, rehvid on 195/14C. Olemas suve- ja talverehvidega 6-rattaline komplekt. Kummalgi komplektil 4 ...
Lisatud: 30.08.2026 17:48 | Vaadatud: 547 korda -
FORD FOCUS C-MAX 2007 - 500€
Müüa FORD FOCUS C-MAX 2007,elektriline käsipidur ei toimi ja ülevaatust ei läbi. Muu toimib nii ...
Lisatud: 30.08.2026 17:29 | Vaadatud: 707 korda -
Ostan põllurallika - 300€
Ostan noortele mingi masina millega põllul sõita. Ei pea olema arvel. Hind kuni 300
Lisatud: 30.08.2026 13:03 | Vaadatud: 567 korda -
Ostan kardi - -€
Võib vajada remonti.
Lisatud: 30.08.2026 11:56 | Vaadatud: 484 korda -
OSTAN VÕRRI, MOPEEDI
ostan nõukaaegse võrri/mopeedi ning kõiki nende osi igas seisukorras. Helista ja tulen kohale.
Lisatud: 30.08.2026 10:38 | Vaadatud: 508 korda -
VÕRRI PEEGLID - 30€
müüa kasutamata nõukaaegsed võrri/mopeedi/mootorratta peeglid koos kinnitustega
Lisatud: 30.08.2026 10:35 | Vaadatud: 523 korda