Autopesula Kuressaares
Asukoht: Kuressaare
Hind: 50 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 30.08.2026 23:06
Vaadatud: 836 korda
Aadressil Kalevi 26, Ringtee ärikeskus
E-R 10-19
L-P 10-15
- Autode väli ja sisepuhastus
- Pigipesu
- Oksiidipesu
- Poleerimine
- Keraamikatööd
- Keemiline puhastus
- Nahahooldus
- Esitulede taastamine
- Mootoripesu
- Autode ost, müük, tellimine Euroopast
- Autode komisjonimüük (Too auto meile müüki)
Meid usaldavad paljud kliendid! Oleme viimase 5 kuuga tellinud Euroopast Saaremaale üle 20! auto. Igale ostule garantii!



Sama kontakti kõik kuulutused
-
245 45 18 lamellid - 320€
Müüa Pirelli 245 45 18 lamellid 320EUR https://www.auto24.ee/products/rehvid/pirelli-ice-zero-fr-xl/2697440/
Lisatud: 31.08.2026 13:50 | Vaadatud: 635 korda -
Autopesula Kuressaares - 50€
Aadressil Kalevi 26, Ringtee ärikeskus E-R 10-19 L-P 10-15 - Autode väli ja sisepuhastus - ...
Lisatud: 30.08.2026 23:06 | Vaadatud: 836 korda -
Ronal Style 441M BMW veljed 18″ - 450€
Ronal Style 441M BMW SOBIVUS : BMW F30, F31, F32, F33, F34, and F36 18X8.5 ...
Lisatud: 17.08.2026 10:49 | Vaadatud: 761 korda -
205/55R16 BMW BMW Goodyear Ultra Grip 8 - 150€
Väga korralik E91 originaal komplekt plekkveljed. Peal peaaegu uued lamellrehvid Goodyear UltraGrip 8 205/55R16 (poehind ...
Lisatud: 17.08.2026 01:16 | Vaadatud: 751 korda -
Pirelli IceZero FR 245 45 18 - 320€
Müüa väga head lamellrehvid talveks. Kasutusel olid vaid mõni kuu. Hea vaikne ja pehme lamell ...
Lisatud: 17.08.2026 01:13 | Vaadatud: 654 korda -
Autode ost Saaremaal - 99999€
Autode ost Saaremaal. 7 päeva nädalas E - P 10-21:00 Ostame sõidukeid igas seisukorras Autode ...
Lisatud: 10.08.2026 01:39 | Vaadatud: 820 korda