Ronal Style 441M BMW veljed 18″
Asukoht: Kuressaare
Hind: 450 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 17.08.2026 10:49
Vaadatud: 762 korda
Ronal Style 441M BMW
SOBIVUS : BMW F30, F31, F32, F33, F34, and F36
18X8.5 ET 47
18X8 ET 34
5x120
Velgedel küljes BMW originaal rehvirõhuandurid. Müügis komplekt veljed ja andurid. Ühel veljel kriim.
Hind 450

Sama kontakti kõik kuulutused
-
245 45 18 lamellid - 320€
Müüa Pirelli 245 45 18 lamellid 320EUR https://www.auto24.ee/products/rehvid/pirelli-ice-zero-fr-xl/2697440/
Lisatud: 31.08.2026 13:50 | Vaadatud: 637 korda -
Autopesula Kuressaares - 50€
Aadressil Kalevi 26, Ringtee ärikeskus E-R 10-19 L-P 10-15 - Autode väli ja sisepuhastus - ...
Lisatud: 30.08.2026 23:06 | Vaadatud: 838 korda -
Ronal Style 441M BMW veljed 18″ - 450€
Ronal Style 441M BMW SOBIVUS : BMW F30, F31, F32, F33, F34, and F36 18X8.5 ...
Lisatud: 17.08.2026 10:49 | Vaadatud: 762 korda -
205/55R16 BMW BMW Goodyear Ultra Grip 8 - 150€
Väga korralik E91 originaal komplekt plekkveljed. Peal peaaegu uued lamellrehvid Goodyear UltraGrip 8 205/55R16 (poehind ...
Lisatud: 17.08.2026 01:16 | Vaadatud: 751 korda -
Pirelli IceZero FR 245 45 18 - 320€
Müüa väga head lamellrehvid talveks. Kasutusel olid vaid mõni kuu. Hea vaikne ja pehme lamell ...
Lisatud: 17.08.2026 01:13 | Vaadatud: 655 korda -
Autode ost Saaremaal - 99999€
Autode ost Saaremaal. 7 päeva nädalas E - P 10-21:00 Ostame sõidukeid igas seisukorras Autode ...
Lisatud: 10.08.2026 01:39 | Vaadatud: 820 korda