Müüa CHEVROLET CHEVY VAN G10
Asukoht: Saaremaa
Hind: 8500 €
Kategooria: Sõidukid
Lisatud: 05.09.2026 19:08
Vaadatud: 328 korda
Pakkuda chevrolet chevy van
5.7 190kw bensiin
Läbisōit 186k
7kohta(tagaistme käib voodiks, keskmised eemaldatavad)
TV
Püsikas
Led tuled
Isofix kinnitused
Kardinad
Jpm
Äsja teostatud hooldus ( ōlid filtrid), uued esirehvid, uus aku, uus starter
Leidub vanusest tingitud iluvigu
Registreerimistasu makstud!!


Sama kontakti kõik kuulutused
-
Müüa CHEVROLET CHEVY VAN G10 - 8500€
Pakkuda chevrolet chevy van 5.7 190kw bensiin Läbisōit 186k 7kohta(tagaistme käib voodiks, keskmised eemaldatavad) TV ...
Lisatud: 05.09.2026 19:08 | Vaadatud: 328 korda -
Müüa RS 09 ehk Sakslane - 1750€
Müüa toimiv sakslane Seisnud 3-4a kuid käivitus koheselt Peal vägavähe kasutust saanud mootor
Lisatud: 26.08.2026 18:39 | Vaadatud: 835 korda -
Ostan teie üleliigse sōiduki! - 9999€
Ostan teie üleliigse sōiduki! Vōib olla rikkega, avariiline, seisnud jms Kohene ümbervormistamine/arvelt kustutamine! Paku julgelt
Lisatud: 26.08.2026 18:31 | Vaadatud: 635 korda