Müüa RS 09 ehk Sakslane
Muuda
Kontakt: 56937215
Asukoht: Küdema
Hind: 1750 €
Kategooria: Põllumajandus
Lisatud: 26.08.2026 18:39
Vaadatud: 842 korda



Asukoht: Küdema
Hind: 1750 €
Kategooria: Põllumajandus
Lisatud: 26.08.2026 18:39
Vaadatud: 842 korda
Müüa toimiv sakslane
Seisnud 3-4a kuid käivitus koheselt
Peal vägavähe kasutust saanud mootor



Sama kontakti kõik kuulutused
-
Müüa CHEVROLET CHEVY VAN G10 - 8500€
Pakkuda chevrolet chevy van 5.7 190kw bensiin Läbisōit 186k 7kohta(tagaistme käib voodiks, keskmised eemaldatavad) TV ...
Lisatud: 05.09.2026 19:08 | Vaadatud: 364 korda -
Müüa RS 09 ehk Sakslane - 1750€
Müüa toimiv sakslane Seisnud 3-4a kuid käivitus koheselt Peal vägavähe kasutust saanud mootor
Lisatud: 26.08.2026 18:39 | Vaadatud: 842 korda -
Ostan teie üleliigse sōiduki! - 9999€
Ostan teie üleliigse sōiduki! Vōib olla rikkega, avariiline, seisnud jms Kohene ümbervormistamine/arvelt kustutamine! Paku julgelt
Lisatud: 26.08.2026 18:31 | Vaadatud: 637 korda